Makasın Kahve Falında Anlamı

Kahve falında çıkan şekillerin anlamlarını siz kahve falı sevenler ile paylaşmaya devam ediyoruz, bugün kahve falında çıkan makas şeklinin bilinen ilk anlamlarını kısa kısa anlatacağız.

Makasın kahve falında anlamı, ilk olarak fal sahibinin hem kendi hanesinde hemde çalıştığı kurumda ciddi tartışmalar arifesinde olduğunu, fakat sonunda anlaşmaya varıldığını ifade eder. Kahve falında çıkan makas aynı zamanda çok samimi olduğunuz bir şahısla zamanla aranızın gittikçe açıldığı yönünde de yorumlanabilir. Falda makas görmek maddi konular üzerine de yorumlanabilmektedir, örneğin falına bakılan kişinin ciddi anlamda parasal konularda ciddi bir sıkıntısı varsa, falda görünen makas yakın zamanda bu borçtan veya yükümlülükten kurtulacağı şeklinde değerlendirilir.

Kahve falında ki makas şekli ayrıca, hoşlanmadığınız ve sürekli görüşme halinde olmadığınız bir kişi ile yaşamakta olduğunuz gerginlik, sakin ve yapıcı yaklaşımınız sayesinde bir kavgaya dönüşmeden son bulacağını gösterir. Falda çıkan makas şekli özel hayatınız dikkate alındığında bir uyarı olarak değerlendirilmektedir, bu uyarı eşiniz veya sevgiliniz ile iyi bir diyalog içerisinde olmadığınızı ve hem bu konuya hemde genel olarak ilişkinize gereken özeni göstermeniz gerektiğini aksi takdirde işlerin sizin istediğiniz şekilde gitmeyeceği yönünde yorumlanmaktadır. Burada hangi yorumun tam olarak size ait olduğunu, makasın fincanda ki konumu ve çevresinde çıkan diğer şekiller en belirleyici etken olacaktır. Bu nedenle her zaman için kahve falımızı bu işi bilen bir kişiye baktırmak daha doğru olacaktır.

 

Bu yazılar da ilgini çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir