Kahve Falında Lalenin Anlamı

kahve falında lale görmekMerhabalar…

Bu yazıda kahve falında sıkça çıkan şekillerden biri olan lale hakkında, genel olarak bilinen bir kaç bilgiyi sizlerle paylaşacağız..

Falda lale genellikle yenilik olarak yorumlanır ve bu yenilikler her konuda olabilir. Falda çıkan lale diğer figürler ile yorumlanınca fal sahibine daha detaylı cevaplar verecektir. Belirgin bir şekilde görünen lale, yeni ve uzun soluklu bir aşkın müjdecisidir, lalenin yakınında kalp figürü varsa, bu aşkın evlilik ile taçlanacağını gösterir, kalp sembolü laleye göre ters bir şekilde görünüyorsa bu aşkın sonunun olmayacağı yönünde de yorumlanabilir.

Kahve falında lalenin anlamı yanında at varsa, bulunduğunuz sıkıntılı durum ile ilgili olarak, bir kişinin yanınıza gelerek veya alacağınız bilgi ile size destek olacağına işarettir, lale tabure veya koltuk gibi üzerine oturulan bir şeyin üstünde görünürse, güç bir durumun atlatıldığını veya yakın bir zamanda bu durumdan kurtulacağınız anlamına gelir. Başta da belirttiğimiz üzere, falda çıkan lale yorumu çevresinde çıkan diğer şekillere ve fal sahibine göre, daha farklı ve daha detaylı şekillerde de yorumlanabilir. Yukarıda anlatılanların dışında falınızda çıkan lalenin yanında farklı şekiller çıkmışsa, kahve falınızı bu işi bilen bir arkadaşınıza veya çevrenizde bulunan bir kişiye göstermek daha doğru olacaktır!

Eğer ki, çevrenizde böyle bir kişi yoksa, o zaman daha fazla merakta kalmamak adına, online kahve falı bakan bir kişiye falınızı gönderebilirsiniz.

Bu yazılar da ilgini çekebilir...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir