Kahve Falında Lalenin Anlamı

Falda lale genellikle yenilik olarak yorumlanır ve bu yenilikler her konuda olabilir. Falda çıkan lale diğer figürler ile yorumlanınca fal sahibine daha detaylı cevaplar verecektir. Belirgin bir şekilde görünen lale, yeni ve uzun soluklu bir aşkın müjdecisidir, lalenin yakınında kalp figürü varsa, bu aşkın evlilik ile taçlanacağını gösterir, kalp sembolü laleye göre ters bir şekilde görünüyorsa bu aşkın sonunun olmayacağı yönünde de yorumlanabilir.

Kahve falında çıkan lalenin yanında at varsa, bullunduğunuz sıkıntılı durum ile ilgili olarak, bir kişinin yanınıza gelerek veya alacağınız bilgi ile size destek olacağına işarettir, lale tabure veya koltuk gibi üzerine torulan birşeyin üstünde görünürse, güç bir durumun atlatıldığını veya yakın bir zamanda bu durumdan kurtulacağınız anlamına gelir.

Bu yazıları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

7ads6x98y