Kahve Falında Boğanın Yorumu

Boğa geneler olarak kişinin cinsel hayatı ile ilgili yorumlanan bir figürdür. Kahve falında çıkan boğa, fal sahibinin seks hayatının bu dönem çok hareketli geçeceğini ve cinsel anlamda çok güçlü bir dönemde olduğuna işaret eder. Falda boğanın yanında bir insan sembölü varsa, falına bakılan kişinin seks bakımından kullanıldığına veya kendi çıkarları sebebiyle bir beraberliğin içine çekilmeye çalışıldığı yönde yorumlanır.

Falda çıkan boğa aynı zamanda, maddi konularda ki çalışmalarınız ile ilgili olarak ortaya koyacağınız yeni fikirlerinizde başarılı olacağınızı ve bu süreçte yeni insanlarla kuracağınız arkadaşlıklar ve iş ortaklıklarının size maksimum ölçüde yarar sağlayacağını gösterir.

Doğru bir yorum için, kahve falında çıkan boğa şekli diğer figürler ve boğanın konumu dikkate alınarak yorumlanmaldır. Bunun için kahve falını işin ehli iyi bir yorumcuya baktırmak en doğrusu olacaktır.

Bu yazıları da beğenebilirsiniz...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>